על מצודה מרקטפלייס

מצודה מרקטפלייס (Metzuda Marketplace) הוא פורטל לעולמות האבטחה, הבטיחות והמוכנות לחירום, עם מיטב החברות המיוצגות בפורטל, שמציעות את המוצרים הטובים ביותר, החדשניים ביותר, והמובילים בתחומם - גם לקהל המקצועי, גם למשרד ולעסק, וגם לקהל הפרטי.

מצודה מרקטפלייס הוקם כדי להיות המרכז של עולמות האבטחה, הבטיחות והמוכנות לחירום בישראל, בו אנו שואפים לרכז את כל המידע, הפתרונות המקצועיים, והכלים שיאפשרו למבקרים בפורטל (מהקהל הרחב ועד חברות גדולות) - למצוא פתרונות בקלות ובמהירות, לפי חתכים ולפי תחומים, ולגלות את החברות הטובות ביותר במשק.

אנו מאמינים שמרכז שמבין את הצרכים והעולמות של האבטחה, הבטיחות והמוכנות לחירום, יאפשר גם ללקוחות שצורכים את המוצרים והשירותים, וגם לחברות המספקות את השירותים האלו, מקום מפגש קל ונוח ומנגנון WIN-WIN באמצעות הפורטל, כדי לחסוך זמן, ולאפשר לגולשים לקבל את כל הפרטים, המידע, והפתרונות - והכל במקום אחד במרוכז במקום להתחיל לחפש, לשאול, לברר ולהתרוצץ בין אתרים.

הניסיון וההיכרות רבת השנים של מצודה עם העולמות האלו מאפשרת לנו לרכז את החברות הטובות ביותר במשק בפורטל מצודה מרקטפלייס, ובאופן קל ונוח למשתמש לאיתור ומתן מענה לכל הצרכים המגוונים - בין אם מדובר על צרכים מקצועיים, למשרד ולעסק, או צרכים ביתיים.

מצודה מרקטפלייס הוא מיזם משותף שהוקם ע"י עירד גיל, מנכ"ל "קשת מצודה - פתרונות פרסום ומדיה", המציעה לחברות וארגונים מתחום האבטחה מגוון רחב של אפשרויות חשיפה ופרסום, דניאל לוריא, מנכ"ל חברת "אול אינטרנט" המתמחה בפיתוח אתרים מסחריים, ויוליה פרידמן בל, מנכ"לית חברת "Total Market" המתמחה בקידום דיגיטלי במדיות השונות.
 

מצודה מרקטפלייס הוא הפורטל המוביל בישראל: המפורט ביותר, המקיף ביותר, בעל המגוון הרחב ביותר של פתרונות ונושאים שכלולים בו ואשר כולל את כל החברות המובילות בתחומי האבטחה, הבטיחות והמוכנות לחירום.

אנו מזמינים אתכם להשתמש בכלי הנהדר הזה, באתר השקענו מאמצים רבים - כדי להפוך את חווית הגלישה והניווט לנוחה, קלה ומהירה, כך שאתם - קהל גולשינו, תוכלו לאתר את מה שאתם צריכים, ולקבל את כל המידע והפתרונות בקלות ובמהירות.

אנו רואים לנגד עיננו פורטל שהולך ומתפתח, גדל ונותן במה ראויה ומפורטת לכל החברות, הפיתוחים, הטכנולוגיות, הפתרונות, והשירותים הנהדרים שקיימים בענפים שאנחנו מכירים ועובדים איתם מזה שנים רבות. בפורטל נמשיך לתת מענה ושירות לקהל הלקוחות, כדי להיות הבחירה האוטומטית לכל צרכי האבטחה, הבטיחות והמוכנות לחירום באשר הם.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.